Evlilik Öncesi Ve Sonrası

Evlilik Öncesi Ve Sonrası

Günümüzde istatistikler bize çoğu yetişkinin evlendiğini veya evliliği ciddi bir şekilde gösteriyor. Peki bu insanlar evlilik öncesi ve sonrası neler yaşıyor? Sık sık sosyal medyada gördüğümüz veya çevremizden duyduğumuz evlenme! Öğütü bizi mutlu eder mi? Tabi ki hayır. Sakın evlenme, evlenince her şey sıkıcılaşıyor, mutlu olmak istiyorsan evlenme sözleri evliliğini başarı ile sürdürememiş daha doğrusu bu yönde hiç bir adım da atmamışlardır. Bazı insanların yalnızken daha mutlu olacaklarını da hesaplamak lazım ancak evlilik öncesi ve sonrasında olan şeyleri öğrenmeden karar vermek son derece saçma ve gereksiz olur. Evliliğinizden önce karar vermeniz gereken ilk şey sizin karşı tarafı sevip sevmediğiniz ve geri kalan hayatınızı onla geçirmek isteyip istemediğiniz. Eğer bu sorulara iki taraf da olumlu yanıt verdiyse şuanlık bir sorun yok demektir. Bir sonraki karar vermeniz gereken konu ise düğün yapmak isteyip istemediğiniz. Bazı çiftler son derece görkemli, yüzlerce hatta binlerce kişinin davetli olduğu düğünler yapmak isterken bazı çiftler de küçük çaplı yapmak ister. Hatta bazıları da, bu parayla geleceğinize yatırım yapmak veya dünyayı gezmek, tatil yapmak için kullanıp hiç düğünle uğraşmıyorlar. Yeni yeni ortaya çıkan bu ihtimali de her zaman düşünmek lazım. Neyin sizi mutlu edeceğini bazen bilemeyebilirsiniz. Buna siz partneriniz ile beraber karar verebilirsiniz ama unutmamanız gereken nokta bunları gerçekleştirirken kullanacağınız paranın borç olmaması. Çoğu çift düğün yapacakları parayı bulamayıp kredi çekiyor. Evliliğinize büyük borçlarla başlamanın çok da iyi gitmeyeceğinizi  ve ilerde büyük sorunlara yol açacağını da hatırlatmakta fayda var.

Bir Evliliğe Başlarken

Eğer sadece duygularınızla değil, mantığınızı da kullanarak bir evliliğe başlarsanız evlilik öncesinin ve sonrasının iyi geçme ihtimali büyük oranda artar. Evlenmeden veya evlendikten sonra vermeniz kararlar sadece kendinizi yada karşı tarafı değil, iki tarafı da etkileyecek bir şekilde ortak alınmalıdır. Bunları uygular ve biraz da empati yaparsanız evliliğinizi sonsuza dek mutlu bir şekilde sürdürebilirsiniz diye düşünüyorum. Herkese mutlu evlilik öncesi ve sonrası diliyorum. Umarım sonsuza kadar mutlu olursunuz.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Aşağıda ki konuma tıklama yapabilirsiniz.

Daha fazlasını mı arıyorsunuz?

Afyonun en uygun ve kapsamlı gazlıgöl termal web sitesi.

Sitemiz üzerinden gazlıgöl termal villa, gazlıgöl termal apart, gazlıgöl termal oteller hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, havuzlu termal villalara, apartlara, otellere rezervasyon yapabilirsiniz.

Termal Otel

Sitemiz üzerinden termal oteller hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, günlük havuzlu, yarım pansiyon, tam pansiyon ve full aktiviteli otellere rezervasyon yapabilirsiniz.

Günlük Kiralık Termal Villa

Sitemiz üzerinden günlük gazlıgöl termal villa, günlük gazlıgöl termal apart, günlük gazlıgöl termal oteller hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, günlük havuzlu termal villalara, apartlara, otellere rezervasyon yapabilirsiniz.

Saatlik Kiralık Termal Villa

Sitemiz üzerinden saatlik gazlıgöl termal villa, saatlik gazlıgöl termal apart, saatlik gazlıgöl termal oteller hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, günlük havuzlu termal villalara, apartlara, otellere rezervasyon yapabilirsiniz.

Afyon gazlıgöl termal instagram sayfamızı  takip ederek güncel kampanyalar, güncel haberler, termal tatil fırsatlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close Reklamı Kapat(X)