Çalışan Anne Olmanın Zorlukları

Anne Olmak

Anne olmak, bir çocuk yapmak dünyadaki tüm canlılarda doğal bir içgüdüdür. Hayvanlar koşulsuz şartsız yavrularken insanlar iradeleri sayesinde seçme şansına sahiptir. Bu duruma rağmen kadınların çoğu anne olmayı tercih eder. Peki neden bu kadar önemlidir anne olmak? Neden çoğu din annelere önem vermiş, savaşlarda neden anneler dokunulmazlık almıştır? Anne olmanın önemi dünyaya yeni bir canlı getirmekten gelir. Kısa bir süre içinde yepyeni bir insan, gerçek bir organizma oluşturmak inanılmaz ve benzersiz bir şeydir. Günümüzde hem sosyal hem ekonomik anlamda bir çocuk sahibi olmak zor olsa da sonuca yani ortaya çıkacak çocuğa kesinlikle değer. Bir düşünün, bir bebeğiniz var, sizi koşulsuz bir şekilde sevecek, daha yeni doğduğunda bile içgüdüleriyle size sarılacak, sizin sayenizde büyüyecek ve büyüyünce de sizi sevmeye devam edecek. Tabi ki bu anlatıldığı kadar kolay olmuyor. Hamilelik zorlukları, 9 ay karnında bir bebek taşımak,

doğunca sizi geceler boyu uyuymaması, büyürken sizi ekonomik olarak zorlayacak olması..

Çalışan Anne Olmanın Zorlukları

Özellikle çalışan bir kadınsanız bir müddet ara vermeniz, belki de kalıcı olarak bırakmanız gerekebilir. Sonuçta o sizin çocuğunuz, sizin eseriniz, sizin yetiştirmeniz ve bakmakla yükümlü olduğunuz bir insan. Ama çocuğunuz size gelip sarılınca, öpünce anlıyorsunuz ki hayatınız boyunca yaptığınız, oluşturduğunuz en iyi şey bu çocuk olmuş. Sizin örnek olacağınız, hayatınız boyunca seveceğiniz, her şeyden çok değer vereceğiniz bir çocuk. İşten ayrılmanın, birkaç gece uyuyamamanın, bir süre karnınızda taşımanın ödülünü kat kat fazla bir şekilde size verecek bir çocuk. Anne olmak nedir, ne değildir, neye bedeldir ve size neler kazandırır bunu ancak anne olduktan sonra, doğumdan sonra doktor sizin ellerinize dünyadaki her şeyden önemli olan bebeğinizi verince anlayabileceksiniz. Bu sonsuz ve tarifsiz mutluluğun küçük bedelleri olduğunu ve bu küçük bedellerin de çocuğunuzun geleceğini etkileyeceğini ancak anne olunca anlayacaksınız. Anne olmanın küçük bedelleri olabilir ancak size vereceği mutluluk hayatınız boyunca devam edecek, size sonsuz huzuru yaşatacaktır İşte anne olmak budur ve bu hayatta başka bir dengi yoktur.

Daha fazlasını mı arıyorsunuz?

Afyonun en uygun ve kapsamlı gazlıgöl termal web sitesi.

Sitemiz üzerinden gazlıgöl termal villa, gazlıgöl termal apart, gazlıgöl termal oteller hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, havuzlu termal villalara, apartlara, otellere rezervasyon yapabilirsiniz.

Termal Otel

Sitemiz üzerinden termal oteller hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, günlük havuzlu, yarım pansiyon, tam pansiyon ve full aktiviteli otellere rezervasyon yapabilirsiniz.

Günlük Kiralık Termal Villa

Sitemiz üzerinden günlük gazlıgöl termal villa, günlük gazlıgöl termal apart, günlük gazlıgöl termal oteller hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, günlük havuzlu termal villalara, apartlara, otellere rezervasyon yapabilirsiniz.

Saatlik Kiralık Termal Villa

Sitemiz üzerinden saatlik gazlıgöl termal villa, saatlik gazlıgöl termal apart, saatlik gazlıgöl termal oteller hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, günlük havuzlu termal villalara, apartlara, otellere rezervasyon yapabilirsiniz.

Afyon gazlıgöl termal instagram sayfamızı  takip ederek güncel kampanyalar, güncel haberler, termal tatil fırsatlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close Reklamı Kapat(X)