At Çiftliği

Afyon da at çiftliği bulunmaktadır.Burada ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Modern toplumların benimsemiş olduğu bu mükemmel sporu sizlerde ayrıcalıklı olarak deneyim edebilirsiniz.

Afium

Afium, Tesisimize yaklaşık 2km uzaklıkta olup Afyonun en büyük açık hava alışveriş merkezidir, içerisinde sinema salonları,Bowling,Restaurant,Cafeler ve bir çok mağaza bulunmaktadır. Sosyal aktivite bakımından ve zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yüzme Havuzu & Spa Center

Korel Thermal Otel , İkbal Termal Otel, NG Güral Thermal Otel, Oruçoğlu Termal otel ve Anemon Otellerinde Yüzme havuzu ve Spa Center mevcuttur. Ücreti mukabil bu otellerin her türlü havuz ve spa hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  
Langırt & Masa Tenisi

Çocuklarınızla keyifli bir şekilde Langırt (Masa Futbolu) veya Masa tenisi oynayabilir, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz..

  
Bisiklet Kiralama

Tesisimizde bulunan bisiklet kiralama imkanlarından faydalanabilirsiniz.

  
Afyon Kalesi

Afyon kalesi, volkanik özellikli bir kaya kütlesi üzerindedir.Hititler döneminde mustahkem mevki olarak kullanılmış olan kale önce Hapanuva; Roma ve Bizans dönemlerinde Akroenos; Selçuklular’dan itıbaren ise Karahisar adı ile anılmıştır.Afyon kalesi, Afyonkarahisar şehir merkezinde olup bu tarihi yapıyı görebilirsiniz.

  
Zafer Müzesi

Zafer müzesi Afyonkarahisar şehir merkezinde Anıtpark’ın karşısındadır.1915-1920 yılları arasında Cumhuriyet öncesinde yaptırılmıştır. Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin planlandığı ve taarruz emrinin verildiği yerdir.

  
Frig Vadisi

Bir dönem Frig uygarlığının hüküm sürdüğü Afyon-Kütahya ve Eskişehir illerini kapsayan bölgede bulunan Frig Vadisini gezebilirsiniz. Aktiviteler içerisinde en çok önerdiğimiz seçenekler arasındadır.

  
Büyük Taarruz Afyon Turu

Büyük Taaruz Hakkında Gerçek Bilgileri ve Savaş Alanlarında Yaşanmış Gerçek Hikayeleri Yerinde Dinlemek İster misiniz ?